Trenéři Karate Vision

Jsme skvělý sehraný tým tvořený silnými osobnostmi a naše spolupráce nás nesmírně baví.

Moc rádi trénujeme a stále zlepšujeme naše metody a přístup. Prohlubujeme tím naše umění vést lidi a zároveň poznávat sami sebe v tomto nekonečném procesu učení.

Setkáváme se, abychom rostli a vzájemně se obohacovali. Máme společnou vizi a tou je trénovat a žít vědomě. Jsme dobří přátelé, kteří se vzájemně podporují, dávají si opravdové zpětné vazby a jsou rádi spolu.

Předáváme vám to nejlepší ze sebe a přejeme si, abyste i vy dávali to nejlepší, co je ve vás. Pak se setkáváme v naší dokonalosti, ze které se rodí nádherný pocit souznění.

A kromě toho všeho se rádi bavíme a děláme nerůznější vtípky. To nás v kombinaci s osobním rozvojem činí, tak jedinečnými.

"Pravý mistr není ten, kdo má nejvíce žáků, ale ten, kdo vychovává nejvíce mistrů"

Pavel MoricJsem zakladatel klubu Karate Vision. Miluji karate a vše, co mi přináší. Vím, že je to část mého poslání a velmi si vážím toho, co jsme s ostatními trenéry vytvořili a společně ušli. Kromě trénování se hodně zajímám o osobní rozvoj, který pro mne znamená poznávat nekonečné možnosti tvorby svého života a jeho smyslu. V karate jsem se stal 7x Mistrem republiky.

Jsem ze srdce rád za team lidí kolem sebe a za obrovský naladěný přinos, inspiraci, podporu a lásku. Díky moc Pavel - učitel/ žák.

Petra NováSoučástí trenérského týmu Karate Vision jsem přibližně od roku 2004. Můj záběr je široký, věnuji se zejména dětem ve skupinách Baby Karate a Baby Sport, ale spolupodílím se i na přípravě závodníků v Junior Karate a Profi Teamu. Při práci s dětmi mi záleží na sdělení, že karate není jen sport, že bojové umění je i filozofií, která může ovlivnit jejich každodenní život doma i ve škole, a že morální hodnoty dávných samurajů jsou aktuální i dnes. Ve vrcholové závodní přípravě pak čerpám z mnohaleté zkušenosti reprezentantky, kdy jsem závodila pod vedením několika špičkových evropských trenérů.

Tradiční systematickou tréninkovou přípravu obohacuji o motivační techniky a pracuji také s vizualizací a koncentrací.

Daniel BurdaKarate je pro mě cesta, která mě naplňuje a baví už mnoho let. Od malého karatisty, úspěšného závodníka až po trenéra. Karate Vision je něco jako moje rodina, do které jsem se po dlouhé době vrátil a kde bych své nasbírané zkušenosti chtěl předat dál. Snažím se ve svých žácích probudit jejich potenciál a dát jim možnost se věnovat tomu, co je bude bavit. Mým cílem, jako bývalého reprezentanta, je děti také podporovat v jejich závodní kariéře a ukázat jim pozitivní stránku závodění.

Kromě karate se mimo jiné zajímám o různé formy relaxace a kondičního cvičení pro doplnění fyzické a psychické přípravy.

Jiří Motejl

img


Jsem sportovec tělem i duší, kromě karate se věnuji také kiteboardingu, cyklistice, běžeckému lyžování a snowboardingu. Momentálně studuji Škoda Auto Vysokou školu v Mladé Boleslavi. Karate se věnuji přes deset let, mezi moje největší závodní úspěchy patří 1. a 2. místo na MČR v kata, 3. v kumite a vítězství na prestižní soutěži Euro Grand Prix. V klubu Karate Vision se řadím mezi jeho první členy a skalní účastníky klubových akcí. Od září 2011 patřím do trenérského týmu, kde získávám cenné životní zkušenosti a kam vkládám to nejlepší ze sebe.

Díky vysoké úrovni svého karate a dobrému porozumění techniky mám skvělý potenciál stát se dobrým trenérem. Vždy můžu nabídnout přátelský, svěží a energický přístup, smysl pro legraci a poctivost.

Lucie Trnková

img

Míša Klímová

img


Jmenuji se Míša Klímová a baví mi práce s dětmi v přátelské atmosféře klubu Karate Vision, kde trénují i moji kluci - Péťa a Kubík. V dětství jsem se věnovala závodně dvanáct let moderní gymnastice a po jejím ukončení jsem se stala instruktorkou aerobicu, kterému se stále věnuji. Vystudovala jsem PF UK v Praze, hrála jsem si doma několik let se svými dětmi a s radostí jsem založila Klub pohodové chvilky pro děti a pro maminky, kde realizuji své sny společně s Péťou Novou.

Spolupráce s klubem Karate Vision mě naplňuje a obohacuje nejen v profesním, ale i v soukromém životě.

Trenéři asistenti

Adéla Mehić

img

Jakub Klíma

img

Veronika Trávníková

img

Filip Oliver Klimoszek

img

William Seifert

img

Cyril Popek

img

Karolína Rumlerová

img

Externí trenéři

Adéla Nováková

img

Karate Vision je pro mě místo, kde se karate z pouhého sportu mění na dobrodružství, umění, poznávání a hlavně přátelství. Patřila jsem k jeho prvním žákům a také k prvním trenérům zde odchovaným. Dlouho jsem kráčela po závodní cestě, než přišly jiné povinnosti a já se ze závodnice stala trenérkou. Ráda se na svět dívám z jiného úhlu pohledu a s fotoaparátem v ruce. Mé dobrodružné srdce mě zavedlo do Kanady, kde jsem studovala na vysoké škole a prožila přenádherné momenty svého života. V současné době pracuji v marketingu jedné zahraniční společnosti a na karate mi již nezbývá tolik času. I přes to má Karate Vision místo v mém srdci a občas mne můžete zahlédnout na tréninku dětí, na závodech či na nějaké akci.

Mysl si nechávám otevřenou a srdce hladové po poznání, protože jen tak budu svůj život žít a ne přežívat.

Tomáš Nováček


Karate se věnuji většinu svého života, na první trénink jsem přišel, když mi bylo 10 let. Za tu dobu jsem v karate-gi prošel mnoho tělocvičen a závodních hal, nejdříve jako žák a závodník, později jako trenér a coach. Vedle karate můj život naplňuje ještě spousta jiných věcí. Se svou manželkou Annie buduji taneční školu Fantasy Dance Studio, natáčím fimy, vytvářím videa a skládám hudbu pod jménem tomasfilm.com. Miluji každou svou práci a do každého projektu dávám ze sebe to nejlepší, co mám - své nadšení, umění a srdce. Pokaždé tak, aby vzniklo něco krásného, tvořivého a zajímavého.

Karate Vision je pro mě místem, kde se setkávám se svými nejmilejšími kamarády tvořící trenérský team a báječnými lidmi, které mám možnost učit umění, plné fyzické a duchovní krásy. Do svých tréninků přináším hravost a tvořivost a snažím se tak posouvat a rozšiřovat hranice a možnosti trénování karate.

Alan Jarkovský

img

V rámci klubu Karate Vision vám nabízím psychologickou a psychoterapeutickou podporu spolu s možnostmi nácviku meditačních a relaxačních technik, které jsou zejména v současném vrcholovém sportu nedílnou součástí přípravy těch nejlepších. V mé zkušenosti se propojuje dlouhodobý osobní zájem o potenciál lidského vědomí v harmonickém propojení tělo/emoce/mysl a 12 let terapeutické a seberozvojové práce s dospělými a dětmi. Aktuálně pracuji v soukromé psychoterapeutické praxi na Praze 1. Více informací najdete na mém webu www.appletree.cz. Pro úspěch na soutěžním poli karate je práce s vlastní myslí a emocemi nezbytnou podmínkou, je ale zřejmé, že větší soulad se sebou samým se nám může hodit nejen v dosahování sportovních úspěchů. Otázky zdravých zdrojů sebevědomí a motivace, práce s emocemi, stresem, vzorci chování nebo komunikační a vztahová témata jsou s námi stále. Pokud nám tyto oblasti spíše energii berou než dávají, je dobré s tím něco dělat. Kontaktovat mne mohou jak členové klubu, tak i rodiče svých dětí (členů klubu). Není nezbytné, aby témata, se kterými přicházíte, byla primárně vztažena ke karate. Moje role je o všestranné podpoře, jak pro čas životních výzev, tak pro záměry osobního rozvoje - jinými slovy, není nutné mít "problém" abyste se ozvali, stačí chuť objevovat sebe a své možnosti. Základními okruhy mých aktivit pro Karate Vision jsou:

  • terapeutická práce a osobní rozvoj s dětmi a dospělými
  • psychologická část přípravy na závody
  • meditační a relaxační techniky, "stress management", koncentrační a bioenergetická cvičení
  • terapie psychosomatických obtíží
  • vedení rituálů pro dospívající kluky a mužských kruhů
  • podpůrná účast při letních soustředěních Karate Vision
  • /pozn.: cokoliv byste v rámci konzultace sdíleli, zůstane mezi námi a nebude bez vašeho vědomí sdíleno s kýmkoliv dalším/

Pavla Morice a tým Karate Vision znám jako lidi s živým zájmem o druhé, kteří na tréninku dokáží propojit přátelského ducha, humor, motivační inspiraci a systematickou sportovní disciplínu v jiskřivou atmosféru, kde je radost být součástí. Karate Vision je víc než jen karate, mám to potěšení mít tenhle tým jako své přátele a kolegy. Těším se na spolupráci.


AKTUALITY

03.09. 2023 17:27
Začínáme trénovat

Trénovat začínáme od ponděli 4.9.2023

Těšíme se na vás

HAJIME

více informací zde

07.04. 2023 14:27

Moc se na vás těšíme na všech Vision akcích!

Ossssss

Team Karate Vision

více informací zde

11.03. 2023 09:21
Jarní prázdniny

V době jarních prázdnin Prahy 4 od 13.3. do 17.3.2023 netrénujeme 🥋❤

Užijte si volno ☀☃⛷️🐬&... více informací zde

více aktualit
DŮLEŽITÉ ODKAZY Online Přihláška
Rozvrh tréninků
Kalendář akcí
Kalendář soutěží
Zkušební řád Karate Vision
Ceník Karate Vision